Dijital eğitim, ibooks hazırlama, ibooks, moodle, barış elbir, ipad kullanımı, ipad 4, ibooks author, ipad 2, fen ve teknoloji, dijital kitap, kolej, üniversite, uğur dershaneleri, ipad mini, ipod, eğitim, öğretim, lise, ilkokul, matematik, fen ve teknoloji, seda elbir, bahçeşehir üniversitesi, r

DİJİTAL KİTAP (İBOOKS) PAKETLERİ

HAZIR KİTAPLAR

Hazır kitaplar uzman ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.İpad lere yüklendiği takdirde kullanıma hazırdır.Dijital kitaplarda bulunan ve kullanılan dökümanın içeriği tamamen uzman ekibimiz tarafından oluşturulmuştur.Paketlerimiz şimdilik 8. sınıflara yönelik olup Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal ve İngilizce olarak hazırlanmıştır.

Sınava hazırlık paketi olarak hazırlanmış bu sınav paketini bir kez aldığınız zaman bütün öğrencilerinizde kullanabileceksiniz..Dijital kitapları sonraki yıllarda da kullanabilirsiniz.MEB kaynaklı müfredat değişimi sonucunda kitapların güncellenmiş, yeni müfredata uygun halini sizlere temin ediyoruz.

Dijital kitapların kapakları ve içeriği hazırlanırken sizlerinde fikirleri ve istekleri doğrultusunda okulun logosu veya tanıtım videosu kitapların içerisinde konulabilmektedir.Dolayısıyla tamamen size özel dijital kitaplar olmaktadır.

Dijital Kitap Paket Kapsamı
 • 8. sınıf Türkçe Tüm konular
 • 8. Sınıf Matematik Tüm konular
 • 8. Sınıf Fen ve teknoloji Tüm konular
 • 8. Sınıf Sosyal Tüm konular
 • 8. Sınıf İngilizce Tüm konular
 • Paketin Toplam Maliyeti 1000 $ + Kdv
  DİJİTAL KİTAP (İBOOKS) PAKETLERİ

  MEVCUT KİTAP DÖNÜŞÜMÜ

  Kolejinizde kullandığınız kitap ve dökümanları dijital kitaplar haline dönüştürmekteyiz.Bu sayede kullandığınız dökümanlar basit kağıt düzeni olmaktan çıkıp işitsel ve görsel birer kaynak haline dönüşmektedir.

  Kitaplar dönüştürülürken isteğinize göre aynen ya da zenginleştirilerek (resim, video, widget, oyun ) dönüştürülmektedir.

  Paket Maliyeti

  1. Mevcut Kitap Aynen Aktarım Sayfa Başı 2$+Kdv
  2. Mevcut Kitap zenginleştirerek Aktarım Sayfa Başı 3$+Kdv

  Details

  BİZE ULAŞIN:

  TEL: 0530 322 0948
  Baris@dijitalegitim.net